00. Başlarken | M. Bedrettin Toprak

2020-05-08

İSAR Podcast, sosyal, beşeri ve İslami ilimler alanlarında üretilen nitelikli bilginin geniş kitlelerle paylaşımını amaçlıyor. Farklı disiplinlerden akademisyenler, uzmanlar ve İSAR bünyesinden yetişmiş..

İSAR Podcast
İSAR Podcast
00. Başlarken | M. Bedrettin Toprak
/

İSAR Podcast, sosyal, beşeri ve İslami ilimler alanlarında üretilen nitelikli bilginin geniş kitlelerle paylaşımını amaçlıyor.

Farklı disiplinlerden akademisyenler, uzmanlar ve İSAR bünyesinden yetişmiş olup dünyanın farklı yerlerinde çalışmalarını sürdüren araştırmacıları konuk edecek İSAR Podcast yayını, bir ilim havzası olan İstanbul’u, dünyanın farklı ilim havzalarıyla iletişime geçiriyor.

Bölümlerimize Apple Podcast, Google Podcast, Spotify, ve Soundcloud platformlarından erişebilirsiniz. Ayrıca podcast.isar.org.tr websitemizden  bölümlerimiz takip edebilir, bölümlerin ayrıntılı bilgileri, konuşmacı biyografileri ve ilgili kaynakçaya erişebilirsiniz.

Bize podcast@isar.org.tr mail adresinden ulaşabilir, yorum, öneri ve bölüm tavsiyelerinizle projemize katkı yapabilirsiniz.

Sunucu

M. Bedrettin Toprak

Ekonomi lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamladı. (2013) Aynı üniversitede İktisat Tarihi yüksek lisans derecesi aldı. 2017 yılında araştırmacı olarak Durham Üniversitesi’nde kaldı. 2017 sonu itibariyle İSAR Araştırmacısı olarak göreve başladı. 2013 yılında başladığı İSAR temel programından 2017’de mezun oldu, ihtisas öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.


Müzik

Mehmet Öncel

Bize ulaşmak için
podcast@isar.org.tr

Buradan Dinleyin