41. Süleymaniye Camii | Ahmet Murat Özel | Mühendislik ve Bilim

2023-07-11

Bu bölümümüzde Doç. Dr.  Ahmet Murat Özel ile Süleymaniye Camii özelinde bir yapının dışarıdan bir gözle nasıl izlenebileceği ve ondan neler öğrenilebileceği üzerine..

İSAR Podcast
İSAR Podcast
41. Süleymaniye Camii | Ahmet Murat Özel | Mühendislik ve Bilim
/

Bu bölümümüzde Doç. Dr.  Ahmet Murat Özel ile Süleymaniye Camii özelinde bir yapının dışarıdan bir gözle nasıl izlenebileceği ve ondan neler öğrenilebileceği üzerine sohbet ettik.  

Ahmet Murat Özel

Ahmet Murat 1971’de Karaman’da dünyaya geldi. ilk ve orta öğretimini Konya’da tamamladı.  Mısır el- Ezher Üniversitesinde başladığı üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi ilahiyat Fakültesinde bitirdi. Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde İslam felsefesi ve tasavvuf alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Halen İstanbul Medeniyet Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.


Sunucu

Yunuscan Bilgiç

2020’de Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmamhatip Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans öğrenimine başladı. Eş zamanlı olarak İSAR temel programında eğitimine devam etmektedir.


Bize ulaşmak için
podcast@isar.org.tr

Buradan Dinleyin